Newer posts are loading.
You are at the newest post.
Click here to check if anything new just came in.

- Zawsze tak dużo myślisz, Charlie?

- Czy to coś złego?

- Niekoniecznie, ale czasem ludzie nie uczestniczą przez to w życiu.

— Stephen Chbosky
Reposted byprairievioletsjethrakinufacudownezyciebabciathe-devil-insidemadamebutterflyxannabelleciasteczko7piehusmysli-wloczykijastripmymindgitarowaaaAlonelypassengerirmelinniedopowiedzeniateknolovesongmaddreamerbrianmayxaleksandraagreatdayforfreedomeeriaesperalblueslittledarlingmissmiserableadwokatdiablasurprisemewerkacholerkadlugiwarkoczmichalinaxwersjakieszonkowainsanedreamercheshiresmileM-MPannaPandaSoSweetkapitandziwnylive-lifeczekoladowanadziejakaliiswaggeryyyciastkoimmortal-aszarakoszulaparachutesframboisesznajdzmnielulkayoungheartsrunfreebananowyczipsxDrobxcoxchceszpomrukirampaparamangelsinmyheaddrinaimpressivebuntownik-z-wyborubeamadamebitchdancingwithaghostineedyourlovealbertamessinheadevvelinus91ohsunbeammylifemychoicechowchowtoskalattemakemelaughzywa91bagateladzizaNoCinderellaawesomebullshitsborntomunch96sleeplessdiarymylifemychoicebreathofhappinesssweaterweatherpinkrosemikrokosmosvoiceinsilencesleepinsidemymindneversleepsomniniridiculousdreamsgregorczykmsuperkalifragalistodekspialitycznie-puella13babciaNelrawlisonevvelinus91gdziejestolamarciixpikkumyyjoooMartwa13chceblantao5ranocrystalcleoaugustuschceuciecazathianaazazelcharminggirlollpureeviljestemjedenshitsurijakmidzisiajzlespitaczoopoulerleannlapis-lazulidooomiiinpatsystonepersona-non-grataMerrry98myinstantneedmorsiknergobanshepaulinac26promieniecienianothingcansaveyounot-good-enoughkindofnightmaresilence89niedonaprawieniadisarmed

Don't be the product, buy the product!

Schweinderl